Menedżer klienta

Menedżer

Warszawa

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Aktywnie pozyskuje Klientów poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz online (obsługa zgłaszających się klientów oraz pozyskiwanie)
  • Rozwija relacje z Klientami, poprzez regularny kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy i online.
  • Przygotowuje prezentacje oraz oferty dla Klientów zgodnie ze zidentyfikowanymi
  • Negocjuje warunki współpracy i kontrakty.
  • Prowadzi bieżącą komunikację z Klientami, identyfikuje ew. problemy i wspólnie z innymi zespołami ChargeIn wspiera Klientów w ich rozwiązaniu
  • Monitoruje realizację instalacji urządzeń i innych czynności realizowanych po zakontraktowaniu sprzedaży przez inne zespoły, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji klientów.
  • Bierze aktywny udział w spotkaniach organizowanych przez ChargeIn, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
  • Reprezentuje ChargeIn na wydarzeniach takich jak: targi, prezentacje, prelekcje, spotkania „networkingowe”
  • Planuje aktywności i na bieżąco raportuje działania w systemie CRM.

Wymagania

  • Wysokich standardów etycznych – warunek konieczny.
  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej: min. 3 lata na stanowisku Handlowca, Account Managera itp. – warunek konieczny. Preferowane doświadczenie w branży elektromobilności, telekomunikacji, FMCG.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji (zarówno werbalnej, jak i pisemnej), prezentacji i sprzedaży.
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i prowadzenia negocjacji na różnych szczeblach organizacji w strukturach klientów.
  • Samodzielność, zdecydowanie w działaniu i koncentracja na dostarczaniu najwyższej jakości w relacjach z Klientami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania własnego czasu pracy.
  • Silna motywacja do osiągania wyników i determinacja w dążeniu do realizacji celów – warunek konieczny.
  • Prawo jazdy (kat. B), sprawna obsługa narzędzi (Word, Excel, Power Point, system CRM) – warunek konieczny.
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych (ok. 2/3 czasu pracy)
  • Gotowość do przedstawienia referencji.
  • Znajomość rynku i branży (mile widziana, ale nie wymagana)

Oferujemy

  • Elastyczne warunki współpracy: umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • Praca hybrydowa: biuro (1-2 dni), spotkania z Klientami (3-4 dni)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizje uzależnione od dostarczanych rezultatów (powyżej rynkowych standardów, bez górnego limitu).
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Doskonałą atmosferę, jasne oczekiwania, otwartą komunikację.
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju:
    • Senior Account Manager, Business Development Manager, Regional Sales Manager/Sales Manager